СПОРТ

"Колос" "знищує" "Рось" Тубільці з рахунком 7:0

23-05-2016 16:06

"Колос" "знищує" "Рось" Тубільці з рахунком 7:022.05.2016р. відбувся матч чемпіонату Черкаського району з футболу серед команд «Колос» с. Геронимівка та «Рось» с. Тубільці. Рахунок: 7:0 перемога за командою «Колос» с. Геронимівка.

Вже в першому таймі команда "Колос" впевнено перемагала свого суперника з рахунком 7:0. Гравці "Колоса" раз по раз оббігали захистників "Росі" і виходили віч-на-віч з воротарем, і успішно їх реалізовували. В другому таймі господарі фактично перестали грати, розуміючи, що немає сенсу витрачати сили, випустили всіх резервних гравців.

З такою грою, що показала команда "Колос" в першій для себе грі зі срібним призером минулого чемпіонату, маємо надію що команда і в цьому році підтвердить своє чемпіонське звання.скачать dle 10.5фильмы бесплатно