КУЛЬТУРА

Село і люди: іменини Геронимівки

Село і люди: іменини Геронимівки227 роки славної історії, трудових традицій, щирих сімейних цінностей… Черкаське село Геронимівка зустрічає черговий день народження. Сквер "Молодіжний" сповнюють ошатно вбрані люди і звуки музики. Під зігрітою осіннім сонцем зеленню дерев бавляться діти, спілкуються дорослі, кипить польова кухня, відбуваються розваги і веселощі. Допомогли влаштувати урочистості місцеві підприємці. Геронимівка зустрічає гостей свята виставкою народних майстрів, атракціонами і лотереєю – кому поталанить, зможе виграти цілу машину дров, порося, кури, кролики і таке інше.

Жанна Іщенко, художній керівник Геронимівського сільського будинку культури: "День села – це день народження села. Як і всі господарі, ми ретельно до нього готувались. Приготували багату концертну програму. Приготували хліб і до хліба. Запросили багато гостей і всі радо погодились приїхати. І з нашого району, і з Чорнобаївського району, і з Драбівського району, і з Київської області (Миронівський район) приїхали колективи привітати нашу велику сім’ю Геронимівську з Днем народження."

Приїхали привітати геронимівців творчі колективи із Свидівка та Драбівського району. Завжди раді у Геронимівці і сусідам – Оршанецьким прикордонникам. Ті привезли із собою вокальноінструментальний ансамбль та польову кухню. Безкоштовної каші наготували аж на 700 осіб. Вітав з Днем села і духовий оркестр Пожежного інституту. Частували гостей і святковим короваєм. Як символом добробуту і єднання Геронимівської громади. Адже саме людей тут вважають головним багатством
Василь Харченко, сільський голова Геронимівки: "Люди ініціативні. Люди добрі. З цими людьми можна рушити гори. І я в це вірю, я вірю в цих людей. Тяжко сьогодні жити, ми всі знаємо, в якій ситуації перебуває держава. Дасть Бог, все стабілізується. І все налагодиться. Я в це село вірю. Я вірю в цих людей. Я люблю цих людей. Ми все зробимо."


Доводять свою працелюбність і талановитість Геронимівці і на святі. До спільного Дня народження підготували виставку найкращих саморобок. Яскраві барви картин, рушників, прикрас і іграшок привертають увагу дітей і дорослих. Люди відзначають тепло і щирість, якими сповнені вироби Геронимівських майстрів.

Світлана Корженевська, завідуюча Геронимівської сільської бібліотеки: "В Геронимівці, як і в кожному селі, є свої таланти. Сьогодні на виставці ви можете побачити роботи і пенсіонерів, і вчителів, і студентів. Ці виставки ми проводимо часто – на кожен день села в нас організовується виставка. Люди з радістю відгукуються. Також ці майстрині представляють свої роботи на районних святах. Жодне районне свято не обходиться без їхніх робіт."

Багата Геронимівська земля й іншими талантами. Зокрема, зачаровували гостей та односельців танцями і співами.
У такій урочистій атмосфері також нагородили наймолодших і найстарших жителів села, найдосвіченішу сімейну пару, учасників 2-ї світової і АТО-вців. І поки люди святкують, сільський голова підбиває підсумки: з якими результатами Геронимівка підійшла до чергової річниці.

Василь Харченко, сільський голова Геронимівки: "Дещо в цьому році нам вдалось зробити по благоустрою села. На сьогоднішній день село освітлене вночі. Зробили близько 430 квадратних метрів нового асфальто-бетонного покриття. Близько 500 метрів зробили поточний ремонт вулиць, тобто ямковий ремонт. 260 метрів погонних нового водогону. Будується зараз пішохідна доріжка від сільської ради до церкви."

У планах також – перейменувати вулицю Леніна, облаштувати свою сільську раду, капітально відремонтувати каналізаційну насосну станцію №2, вирішити проблеми з водопостачанням.

Василь Харченко, сільський голова Геронимівки: "У нас велика проблема з водопостачанням. Ми купляємо воду в місті. Є у нас своє комунальне підприємство, яке від розподільчого лічильника подає воду по своїх комунікаціях до населення. В місті - одна ціна, у нас, звичайно, ціна трохи інша. Тому що іде утримання на власні комунікації. Тож люди переймаються, що в місті дешевше, ніж у нас."

Сумнівів у тому, що все за планове з часом вдасться втілити, сільський голова не має. У майбутнє Геронимівці дивляться з оптимізмом і вірять у розквіт свого села.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

Теги:
13-10-2015, 14:14. Переглядів: (885). Коментарі: (0)

Коментарі до публікації


Схожі новини:


Спецтема Звертаємо Вашу увагу! Шановні односельчани!