НАДЗВИЧАЙНІ ПОДІЇ, КРИМІНАЛ

Боротьба з амброзією - одне з першочергових завдань усіх мешканців села Геронимівка.

Боротьба з амброзією - одне з першочергових завдань усіх мешканців села Геронимівка.
Амброзія полинолиста відноситься до карантинних бур’янів. Через свою виняткову шкодочинність, негативний вплив на здоров'я людей амброзія посідає одне з перших місць серед злісних бур'янів.

Квітковий пилок амброзії шкідливий для людини – має надзвичайно високу алергенну дію. В період цвітіння, з середини липня до настання осінніх заморозків, серед населення спостерігається алергійне захворювання амброзійний поліноз. Кожна рослина амброзії виділяє мільярди пилкових насінин, котрі підіймаючись з повітрям, переносяться вітром на велику відстань (майже на 50 км), а потрапивши в органи дихання людей, очі, ніс, бронхи, викликає слизотечу, погіршує зір, підвищується температура тіла, з’являється кашель, головні болі, у найбільш чутливих – приступи астми.

Амброзія полинолиста розмножується тільки насінням, яке утворюється у великій кількості та зберігає свою схожість від 5 до 40 років. Тому, всі заходи мають бути направлені на недопущення утворення насіння. Зараз надзвичайно важливо знищити навіть найменші вогнища амброзії.

Основні способи боротьби з бур'яном зводяться до проведення карантинних заходів: систематичного обстеження територій, знищення шляхом неодноразового виполювання, ручного видалення або постійного скошування. Дотримуйтесь правил особистої безпеки під час боротьби з «зеленим агресором».

Давайте не будемо байдужими, разом ми переможемо!

Виконком Геронимівської сільської радискачать dle 10.5фильмы бесплатно

Теги:
31-08-2018, 08:50. Переглядів: (119). Коментарі: (0)

Коментарі до публікації


Схожі новини:


Спецтема Звертаємо Вашу увагу! Шановні односельчани!