СУСПІЛЬСТВО

Встановлення зупинки в с. Геронимівка

Встановлення зупинки в с. Геронимівка

В результаті клопотання виконавчого комітету Геронимівської сільської ради перед перевізником Дзюбою Г. А. в селі Геронимівка з 14 травня 2017 року подовжено рух автобусного маршруту № 115 на 2,3 км, який проходить по вулицях: Мічуріна (до центру села), Благовісна, Шкільна, Корольова, О.Кошового (до вул. Благовісна) з кінцевою зупинкою пров. Крайній без зміни вартості проїзду.

Для забезпечення комфортного обслуговування пасажирів та створення умов праці для водіїв та кондукторів біля провулку Крайнього за бюджетні кошти встановлено зупинку. Крім того, жителями села Геронимівка Федірко В.В. за власні кошти зупинка облаштована тротуарною плиткою та декоративно оздоблено криницю, а Скрипник Ю.А. приймала активну участь в облаштуванні вбиральні для водіїв та кондукторів, за що їм велика подяка.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

Теги: геронимівка, встановлення зупинки, новини геронимівка
24-05-2017, 10:00. Переглядів: (770). Коментарі: (3)

Коментарі до публікації

Автор: Валерій Васильович Статус: Група: Гости
З 14 травня подовжено маршрут №115, та не довго музика грала...і сільською радою відмінили рух автобусів з 19,06,2017р. після 20-ї години до кінцевої зупинки, тому що там після цього часу люди вже не живуть і із праці їм добираться не потрібно. Мало того що не всі рейси ще і їздять туди: 1 і 9 розкладів автобусів із-за покриття дороги немає, а конкретно, 20,06 знятий був ще 5 рейс. Галочка про пророблену роботу вже - Є!!!, а на дійсності - НУ ТАК ПОЛУЧАЄТЬСЯ (ЯК ЗАВЖИ _КОНТРОЛЮВАТЬ НЕМАЄ КОМУ...И ТАК СОЙДЕТ ДЛЯ ОТМАЗКИ,,,). Розкладу руху немає, адреси перевізника ніхто не знає, які рейси ходять, а які ні, теж ніхто не знає. На що можна розраховувати... ждать автобус, чи може пішки краще ходить..., а потім перевізник каже чо людей туди немає, ніхто не їздить... ЗАТО ГАЛОЧКА СТОЇТЬ,,, ВЕЛИКЕ спасибі !!!
Автор: Валерій Васильович Статус: Група: Гости
спасибі сільській раді та перевізнику... недовго музика грала та всі танцювали.. Останній автобус з кінцевої зупинки поїхав о 18г.35хв, а в 18г. 50хв. взагалі НЕ БУВ.
На зупинці чекали 3-и людини... чекали, чекали потім ВСІМА "ХОРШИМИ" СЛОВАМИ виговорились про ПЕРЕВІЗНИКА ДЗЮБУ ТА СІЛЬСЬКУ РАДУ З ГОЛОВОЮ...висновки робіть самі: ждать автобуса чи не ждать...Обдурюють на кожномі місті. обіцяють та не роблять.
ЗРОБІТЬ 1-н  АБО 2-а РЕЙСИ НУ ЩОБ ВОНИ БУЛИ ГАРАНТОВАНО, НА ЯКІ МОЖНА НАДІЯТЬСЯ...
Автор: Валерій Васильович Статус: Група: Гости
спасибі перевізнику та за контроль сільській раді!!! Сьогодні автобусів о 06.50 та 07.05 НЕ БУЛО, а був о 07.30 вмісто 07.20 який тягнув 2-а рейси. Такий транспорт НЕ потрібен, треба міняти перевізника або не ПІАРИТИСЬ !!!

Схожі новини:


Спецтема Звертаємо Вашу увагу! Шановні односельчани!