СУСПІЛЬСТВО

Звернення голови сільської ради з приводу створення безпечних умов руху на дорозі

Звернення голови сільської ради з приводу створення безпечних умов руху на дорозі

Голові Черкаської обласної державної
адміністрації Ткаченку Ю.О.
Копії: в.о. начальника служби автомобільних доріг
у Черкаській області Демиденку В.І.,
директору Черкаського облавтодору Северину О.Ф.Шановний Юрію Олеговичу!


Засвідчуючи Вам свою повагу, хочу повідомити, що до мене, як до сільського голови с. Геронимівка Черкаського району, в 2015-16 роках надходили численні звернення жителів сіл Руська Поляна та Геронимівка, адміністрацій КЗ «Черкаський протитуберкульозний диспансер» та ВЧ 9930 «Оршанець» про сприяння в терміновому ремонті автомобільної дороги № О 241708, яка знаходиться на балансі служби автомобільних доріг у Черкаській області та перебувала в незадовільному фізичному стані у межах села Геронимівка. Даний стан дороги призводив до порушення безпеки руху транспортних засобів і створював соціальну напругу, як в жителів сіл, так і інших громадян, які переміщуються по даній дорозі. В Навчальному центрі проходять навчання та перепідготовку військовослужбовці із всіх регіонів України, центр приймає активну участь у міжнародному співробітництві, його постійно відвідують вищі посадові особи України, міжнародні представники та іноземні делегації урядового рівня, а Черкаський обласний протитуберкульозний диспансер відвідують громадяни практично з всієї території області.

Крім того, соціальна напруга досягла такого рівня, що жителі сіл перебували на межі організованого протесту шляхом перекриття руху транспортних засобів по даній дорозі. На неодноразові звернення до служби автомобільних доріг та облавтодору практично якісного ремонту асфальтобетонного покриття дороги в попередні роки не проводилось.

В 2017 році службою автомобільних доріг проведено, так званий, ямковий ремонт даної дороги, якого вистачило лише на місяць. Станом на 18 травня 2017 року дорога знову руйнується і набуває доремонтного стану.

Виходячи з вище викладеного, для створення безпечних умов руху по автомобільній дорозі загального користування № О 241708 звертаюся до Вас з проханням посприяти в проведенні її капітального ремонту.
Заздалегідь вдячний.

З повагою,
Сільський голова В.О.Харченкоскачать dle 10.5фильмы бесплатно

Теги:
22-05-2017, 12:56. Переглядів: (669). Коментарі: (0)

Коментарі до публікації


Схожі новини:


Спецтема Звертаємо Вашу увагу! Шановні односельчани!