СУСПІЛЬСТВО

Геронимівський Вісник (інформаційний бюлетень) №2

Геронимівський Вісник (інформаційний бюлетень) №2

Шановні односельчани!


Доводимо до Вашого відома, що 31 травня поточного року відбулася 13-та чергова сесія Геронимівської сільської ради, до порядку денного якої було включено 18 питань. Заслуговує уваги питання, яке більшістю голосів підтримали депутати сільської ради (10 депутатів із 13 присутніх проголосували «за», 3 «утримались») про надання згоди на добровільне об’єднання в Геронимівську об’єднану територіальну громаду з центром в селі Геронимівка села Дубіївка Дубіївської сільської ради, села Руська Поляна Руськополянської сільської ради, села Свидівок та селища Сокирна Свидівоцької сільської ради та сіл Будище, Лозівок, Єлизаветівка та Новоселівка Будищенської сільської ради, ініціатором якого виступив сільський голова с. Геронимівка. Крім цього, сесія розглядала пропозиції Руськополянської та Свидівоцької сільських рад щодо добровільного об’єднання територіальних громад сіл Геронимівки, Руської Поляни та Дубіївки в Руськополянську територіальну громаду з центром у селі Руська Поляна та сіл Геронимівка, Свидівок і селища Сокирна, в одному варіанті, та селища Сокирна, сіл Свидівок, Геронимівка, Будище, Лозівок, Єлизаветівка і Новоселівка в Свидівоцьку об’єднану територіальну громаду з центром у селі Свидівок, в другому варіанті, відповідно.. На пропозицію Руськополянської сільської ради депутати прийняли рішення про відмову у наданні згоди на добровільне об’єднання. Що стосується пропозиції Свидівоцької сільської ради, то по першому варіанту рішення не прийняте, по другому прийняте рішення про відмову у наданні згоди на добровільне об’єднання.

Райавтодором розпочато ямковий ремонт дороги загального користування, яка знаходиться на балансі служби автомобільних доріг, та проходить по вулицях Мічуріна, Благовісній, Шкільній у напрямку Оршанця і протитуберкульозного диспансеру. Ремонт доріг комунальної власності заплановано розпочати у другій половині липня місяця.
У другому півріччі буде продовжено обладнання ліній вуличного освітлення з встановленням реле часу.

На житловому масиві (доміки) в червні місяці розпочнуться роботи по ремонту підземних кабельних ліній електромереж з наступною передачею їх на баланс Черкаського РЕМу. На дані роботи сесією заплановані відповідні кошти.

В центрі села ТОВ «Хлібний Дім Україна» проводить будівництво торгівельного павільйону з обладнанням автобусної зупинки, що значно покращить оздоблення центральної площі.

По вул. Мічуріна на тротуарі заплановано будівництво паркану для забезпечення безпечного руху пішоходів та унеможливлення руху транспорту по тротуару. ШАНОВНІ ВЛАСНИКИ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ! ПЕРЕКОНЛИВО ПРОСИМО ВАС ДЛЯ УНИКНЕННЯ РУЙНУВАННЯ ТРОТУАРУ НЕ ЇЗДИТИ ПО НЬОМУ. ДЯКУЄМО ЗА РОЗУМІННЯ!

До опалювального сезону 2016-17р.р. в ДНЗ «Сонечко» заплановано встановити твердопаливний котел, в результаті чого очікується зменшення до 50% витрат коштів на паливо в порівнянні з газом.

В сільській раді розпочав роботу державний реєстратор з реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Послуги платні і всі кошти за надані послуги надходитимуть до сільського бюджету. Довідково, в Черкаському районі тільки в трьох сільських радах працюють дані фахівці.

Що стосується комунального сектору. З 01 червня поточного року введено в дію тариф на вивезення твердих побутових відходів, який становить 7,47 грн. з однієї особи на місяць. Прохання до всіх власників приватних будинків та квартир заключити договір з КП «Благоустрій» по наданню даної послуги. ШАНОВНІ ОДНОСЕЛЬЧАНИ! ЧИСТО НЕ ТАМ ДЕ ГАРНО ПРИБИРАЮТЬ, А ТАМ ДЕ НЕ СМІТЯТЬ! ЗРОБИМО РАЗОМ НАШЕ СЕЛО ЧИСТИМ!

Слід зауважити, не дивлячись на те, що збирання твердих побутових відходів з приватного сектора проводиться стабільно, деякі несвідомі жителі села продовжують викидати їх в ліс та лісосмуги і, що найбільше вражає, на сільське кладовище. ШАНОВНІ, СХАМЕНІТЬСЯ! ЦЕ ТАК МИ ВШАНОВУЄМО ПАМ’ЯТЬ СВОЇХ ПОМЕРЛИХ РОДИЧІВ І ДБАЄМО ПРО ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ?

ГРАФІК ВИВОЗУ СМІТТЯ З ПРИВАТНОГО СЕКТОРУ


1-ша субота місяця Вул. Кулакова, вул. Лісна, вул. Благовісна, пров. Хоменко, вул. Хоменко, вул. О.Кошового, вул. Корольова, вул. Вернигори (стадіон-школа)
2-га субота місяця Вул. Канівська, вул. Зелена Діброва, вул. Л.Українки, вул. Вернигори (школа-церква), вул. Мічуріна, вул. Лісна, вул. Чайковського
3-тя субота місяця Вул. Шкільна, вул. Левадна, вул. Вернигори ( стадіон-ліс)
4-та субота місяця Вул. Геронимівська, вул. Вишнева, вул. Грушевського, вул. Дружби, вул. Молодіжна, пров. Молодіжний


Телефон для довідок 30-56-16

В зв’язку з складним фінансовим станом в КП «Благоустрій» на даний час вивчається питання надання фінансової допомоги з сільського бюджету для стабілізації поточної діяльності і, зокрема, своєчасної виплати заробітних плат. ПРОСИМО ВАС ДЛЯ СТАБІЛІЗАЦІЇ ПОТОЧНОЇ РОБОТИ КП «БЛАГОУСТРІЙ» З СВОЄЇ СТОРОНИ СВОЄЧАСНО ТА В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ ПРОВОДИТИ ОПЛАТУ ЗА ОТРИМАНІ КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ І РАЦІОНАЛЬНО ВИКОРИСТОВУВАТИ ВОДУ! Запам’ятаймо, за нас нам ніхто нічого не зробить! Крім того, на найближчій сесії будуть затверджені новий штатний розпис та посадові оклади для працівників КП «Благоустрій» згідно чинного законодавства. Запрошуємо жителів села звертатися до КП «Благоустрій» з питань працевлаштування.

До відома. Для отримання більш розширеної інформації про роботу органу місцевого самоврядування прохання користуватися сайтом Геронимівської сільської ради (електронна адреса geronymivka.ck.ua)скачать dle 10.5фильмы бесплатно

Теги:
21-06-2016, 17:31. Переглядів: (450). Коментарі: (0)

Коментарі до публікації


Схожі новини:


Спецтема Звертаємо Вашу увагу! Шановні односельчани!