Герб с. Геронимівка

20-05-2016 15:03У золотому полі зелені колоски пшениці з стеблами, які сходяться унизу своїми кінцями, що супроводжуються зверху лазурним ламбелем з трьома зегостреними донизу виступами і по сторонах двома зеленими стилізованими кронами напівялинок, які виходять з правого та лівого пругів щита. Вигнута червлена (червона) глава обтяжена воїном у срібних латах, що скаче на срібному коні, з оголеним мечем у правій піднятій руці, на якому восьмикінцевий хрест.

Щит увінчаний золотою короною, на вітці якої колоски, що чергуються з золотими кінчиками гілок сосни, і обрамований знизу двома натурального кольору гілками сосни з шишечками, з яких виходять золоті віхтики пшеничних стебел з колоссям, що обрамовують щит по бокам. Стеблі пшениці обвиті золотою стрічкою, покладеною унизу поверх соснових гілок, яка має у своїй нижній частині напис червленими (червоними) буквами "ГЕРОНИМІВКА".

Геральдичний опис та еталонне кольорове зображення герба затверджені 20-ю сесією Геронимівської сільської ради IV скликання 26 січня 2005 року.

Рішення №20/5 від 26.01.2005 р.

Герб склав геральдист Черкаського обласного геральдичного товариства Толкушин Олег Геннадійович, зобразив художник Черкаської обласної організації Національної спілки художників України Олексенко Віктор Андрійович.

Спецтема Звертаємо Вашу увагу! Шановні односельчани!